Töötajad

AS TOOTSI TURVAS JUHATUS


Matti Puuronen
juhatuse esimees ja tegevjuht
5 124 119    Matti.Puuronen@tootsiturvas.ee


Tiit Saarmets
juhatuse aseesimees ja keskkonna- ja ressursijuht
5 030 561   Tiit.Saarmets@tootsiturvas.ee


Marika Tamm
juhatuse liige ja personalijuht-jurist
53 483 358   Marika.Tamm@tootsiturvas.ee


Eve Udras
sekretär
5 035 497   Eve.Udras@tootsiturvas.ee


Uno Käär
IT juht
5 185 366   Uno.Kaar@tootsiturvas.ee


TURBATOODETE JA PUIDU ÄRIVALDKOND


Udo Talur
turbatoodete ja puidu ärivaldkonna juht
5 039 234   Udo.Talur@tootsiturvas.ee


Krista Toomiste
müügijuht
53 835 045   Krista.Toomiste@tootsiturvas.ee


Jaak Raid
puidudivisjoni ostujuht
56 461 882   Jaak.Raid@tootsiturvas.ee


Kaimo Kivikas
hakkepuidu
tootmismeister
5 269 639   Kaimo.Kivikas@tootsiturvas.ee


Erik Rist
hakkepuidu
meister
5 887 1549 erik.rist@tootsiturvas.ee


TURBATOOTMINE JA LOGISTIKA


Urmas Reintam
tootmis- ja logistikajuht
5 043 451   Urmas.Reintam@tootsiturvas.ee


Andres Rüüberg
tootmisprotsessi tehnika juht
5 032 318   Andres.Ryyberg@tootsiturvas.ee


Larissa Mozessova
turbaspetsialist
53 450 652   Larissa.Mozessova@tootsiturvas.ee


Helen Saarmets
keskkonnaspetsialist
53 481 160   Helen.Saarmets@tootsiturvas.ee


Tõnu Luks
töökeskkonna- ja kvaliteedispetsialist
5 139 234    Tonu.Luks@tootsiturvas.ee


Tootmispiirkonnad


Valeri Vesselov
Tootmispiirkonna juht
5 103 703    Valeri.Vesselov@tootsiturvas.ee


Leo Raud
vanem turbameister
5 153 074     Leo.Raud@tootsiturvas.ee


Hannes Kuningas
turbameister
53 310 526 Hannes.Kuningas@tootsiturvas.ee


Peeter Siimenson
turbameister
5 288 635 Peeter.Siimenson@tootsiturvas.ee


Liina Laas
kvaliteediinsener
5 138 942    Liina.Laas@tootsiturvas.ee


Logistika


Terje Pulk
logistik
53 339 735    Terje.Pulk@tootsiturvas.ee


Helgi Maa
logistiku assistent
5 266 003    Helgi.Maa@tootsiturvas.ee


SOOJUSENERGIA ÄRIVALDKOND


Ülo Stokkeby
soojusenergia ärivaldkonna juht
5 145 597    Ylo.Stokkeby@tootsiturvas.ee


Urmas Kohandi
soojuse tootmisjuht
5 215 206    Urmas.Kohandi@tootsiturvas.ee


Berry Baum
elektrispetsialist
5 025 413     Berry.Baum@tootsiturvas.ee


RAAMATUPIDAMINE


Tiina Lebedev
finantsjuht
56 212 607     Tiina.Lebedev@tootsiturvas.ee


Pille Mirme
ärikontroller
53 308 895     Pille.Mirme@tootsiturvas.ee


Ulvi All
raamatupidaja, müük
53 269 096     Ulvi.All@tootsiturvas.ee


Kiira Ganslitšek
raamatupidaja, ost
53 493 451     Kiira.Ganslitsek@tootsiturvas.ee